Program Ücreti:
2.400.-£ / 2 Hafta
3.600 .-£ / 3 Hafta
4.800.-£ / 4 Hafta
Tarihler:
2020

5/07'den itibaren 2/3/4 Hafta

12/07'den itibaren 2/3 Hafta

19/07'den itibaren 2 Hafta
Lokasyon:
Swindon, UK
Paylaş:

(13 - 17 Yaş)

Müfredatı öğrencileri sınava hazırlamaya odaklı OISE’nin bu yaz programı, Cambridge, IELTS ve daha birçok uluslararası sınavda başarılı olabilmeleri için öğrencileri konuşma, yazma, dinleme ve okuma konularında mükemmeleştirmeyi hedefliyor.

Swindon, Londra ve Oxford’a yakın mesafede olup, butik bir alışveriş, eğlence ve spor aktiviteleri ile ünlü bir kasabadır.

Eğitim

Sınıflar en fazla 8 kişiden oluşmaktadır.

Öğrenciler haftada 27 saat ders görürler.

Academic English For Exam Candidates

  • Lise Sınavlarına Hazırlık

Sınav teknikleri ve stratejileri üzerine yoğunlaşan bu program, öğrencilerin hedeflerine ulaşmaları için gereken özgüvenlerini kazanmaya odaklıdır. Baccalaureate, Abitur ve Pruebas de Acceso a la Universidad sınavlarına hazırlanmalarını sağlar.

  • Cambridge ve IELTS Sınavlarına Hazırlık

PET, FCE, CAE ve IELTS sınavlarına girmek isteyen öğrenciler için düzenlenmiş bu yoğun program, sınav teknik ve stratejilerinin dışında, özelleştirilmiş geri bildirimlerle öğrencinin konuşma, yazma, okuma, dinleme ve gramer konularında gelişmelerini sağlar. Öğrenciler deneme sınavlarına girerler.

İsteğe bağlı olarak  öğrenciler resmi Cambridge ve IELTS sınavlarına girebilirler. (Cambridge - 22 Temmuz haftası, IELTS - 27 Temmuz)

  • Hayat ve Kariyer Becerileri

Öğrenciler program sürecinde, gelecekte   başarılı olabilmek için kritik, global düşünmeyi öğrenip, edebi ve sosyal kültürlerini geliştirirler.

  • Gelişim Takibi

Gelişimlerini takip etmek için her öğrenci bir öğrenim portfolyosu tutar. Kişiye özel rehberlik seansları ile birlikte, öğrenciler performansların geliştirirler.

  • Kültürel Farkındalık ve Hafta İçi Geziler

Sorgulama yaklaşımıyla kültürlerin farklı yönlerini anlayabilmek için öğrenciler önce gidilecek yer hakkında araştırma yapar ve gezi sonrası gidilen yer hakkında kendi kültürleri ile de karşılaştırdıkları bir sunum hazırlarlar.

Konaklama

Öğrenciler, kendilerini öğrencilerin dil gelişimine katkıda bulunmaya adamış özenle seçilmiş ailelerin yanında kalırlar. Okulda öğrendikleri dersleri kaldıkları evlerde pratiğe dönüştürür, İngiliz kültürü ile bütünleşebilirler.

Öğrenciler ülkeye geldikleri andan okulun sorumluluğu altındadır. Havaalanından karşılama ve uğurlama okulun sorumluluğundadır.

Fiyatlara tam pansiyon konaklama, bütün ders materyalleri, geziler, havaalanı transferleri ve sertifikalar dahildir.