Hakkımızda

Yabancı dilde eğitim alan gençlerimize yurtdışı dil okulu ve eğitim programları düzenlemek amacıyla kurduğumuz, TOjunior, 1958 yılından günümüze faaliyet gösteren Trans Orient Turizm'in genç ve dinamik bir markasıdır.

Yabancı dilde eğitim veren okullarda aldığımız eğitim ve sonrasında yurtdışında uzun yıllar yaşamanın getirdiği tecrübeyle yola çıktık. Yabancı dil öğrenen veya öğrenmek isteyenlerin, bu dili çeşitli kültürel ve sportif aktiviteler eşliğinde, dünyanın farklı ülkelerinden gelen gençlerle birlikte geliştirmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz. Misyonumuz, öğrencilerimize, hayallerini gerçekleştirebilmeleri için, onlara ilham verecek programları sunmak.

Fransa, ABD, Kanada, İngiltere, İskoçya, Almanya, İspanya, İtalya ve İsviçre'nin değişik bölgelerinde yer alan okullarımızı, bizzat gezerek, görüş ve önerilerine başvurduğumuz uzmanlar eşliğinde, en küçük ayrıntıyı değerlendirerek, titiz bir çalışmayla seçtik. Okullarımızı seçerken, dil eğitiminin yanı sıra, aktivite çeşitliliği, konaklama ve yiyecek kalitesi, hijyen ve güvenlik uygulamaları gibi pek çok kriteri dikkate aldık.

Bir yabancı dilin konuşulduğu ülkede pekiştirilmesi gerçeğinden hareketle, seçkin okullarımız ve profesyonel anlayışımızla eğitim kurumlarımız ve öğrencilerimizin hizmetindeyiz.