Program Ücreti:
£1,845 / 1 Hafta
Tarihler:
(2024)

07 Temmuz - 20 Temmuz
Lokasyon:
South Downs, İngiltere
Paylaş:

(11-17 yaş)

South Downs bölgesinde bulunan Bede’s Dicker kampüsü, İngiliz kırsal kültür ve mimarisine has olarak tasarlanmıştır. 250 Öğrenci kapasitesi ve kampüs içi konaklama ile, öğrencilere kapsamlı bir uluslararası deneyim yaşatmaktadır.

Eğitim

Dicker kampüsünün 2 haftalık Legat Dance programı, Maksimum 14 kişilik sınıflarda haftada 12½ saat ingilizce dersleri ve 17 saat dans dersleri verilmektedir. Legat School of Dance dünyaca tanınmış bir dans okulu olup, öğrencilere masterclass hocalarıyla ders yapma şansını sunuyor. Klasik bale, modern dans, koreografi ve pilates üzerinden işleyen dans dersleri, öğrencileri iki haftanın sonunda görkemli bir gösteri yapmaya hazırlıyor.

Öğrencilerin orta seviye bale deneyimi olması ve İngilizce seviyelerinin en az A1-A2 (Elementary) seviyede olması gerekmektedir.

Dicker center’da artıdan İngilizcelerini geliştirmek isteyen öğrenciler için English Plus programı mevcuttur.

Konaklama

Öğrenciler kampüsün içerisinde bulunan 5 farklı yatakhanede, 2-4 yataklı odalarda konaklamaktadır. Her yatakhanenin ortak kullanımlı banyoları olup, geniş rahatlama alanları da vardır.

Aktivite ve Geziler

Kampüste spor salonu, yüzme havuzu, squash ve tenis kortları, halı sahalar, dans ve tiyatro stüdyoları, küçük bir golf sahası ve sanat ve bilgisayar odaları bulunmaktadır.

Her akşam sosyal etkinlikler düzenlenir (Moda şovu, Karaoke, Havuz partisi, Disko gecesi, Quiz gecesi, Resmi yemekler…)

Her çarşamba yarım günlük geziler organize olur: Adventure Golf, Plaj Voleybolu, Şato gezileri, Parklar, Müze, Tırmanış, Paten

Her cumartesi Londra'ya tam günlük geziler düzenlenir: British Museum, Buckingham Palace, London Dungeon, London Eye, London Zoo, Madame Tussauds, National Gallery, Natural History Museum, Science Museum, Thorpe Park, Tower of London, Westminster Abbey.

Her pazar sahil kasabalarına tam günlük geziler düzenlenir: Brighton, Chichester, Eastbourne, Hastings ve Worthing