Program Ücreti:
£2.400 / 2 Hafta
£3.525 / 3 Hafta
£4.600 / 4 Hafta

Heathrow'dan Tek Yön Transfer: £80
Tarihler:
9/07 - 6/08 2020
Lokasyon:
Ludlow
Paylaş:

(11-16 Yaş)

İngiltere’nin kalbinde, tarihi Ludlow kasabasında yer alan kampus, yeşillikler içerisinde
20 dönümlük bir alanda kurulmuştur. 1086 yılında kurulmuş tarihi kasaba, kalesi, Shakespeare zamanında inşa edilmiş siyah beyaz evleri, butik mağazaları ile İngiliz kültürüne en iyi örnektir. Ludlow kasabası, kendi sanat ve yemek festivalleri ile ünlüdür. Okul Kampüsü, modern sınıfları, tiyatrosu, bilgisayar odaları, “design” stüdyosu, golf sahası, tenis kortları, 3 adet futbol sahası, kapalı yüzme havuzu, küçük gölü, korusu ile öğrencilere her türlü imkanı sunmaktadır. More Than English, öğrencilerine, ingilizcelerinin sadece sınıfta değil, ders dışında kalan zamanlarda da farklı ülkelerden öğrenciler ile de kaynaşarak, ilerletmelerini sağlar.

Eğitim

Öğrencinin haftada 15 saat temel eğitimin yanı sıra, öğleden sonraları 5 seçenekli ekstra bir program ile, haftada 9 saat olmak üzere İngilizcesini geliştirme imkanı vardır. A2 ve üstü seviyede öğrenciler içindir.

1. Yoğun İngilizce: FCE ve CAE sınavlarına hazırlık dersleri içeren bir programdır. Seçilen kurs tarihine göre, öğrencinin bu sınavlardan birine girme imkanı vardır.

2. Profesyonel koçlar eşliğinde spor: Öğrenci, Tenis, Futbol ve Golf sporlarından birini seçerek, gerek spor seviyesini gerek interaktif bir eğitimle İngilizce seviyesini ilerletme imkanına sahiptir.

3. Model United Nations, Business, Speech Making: grup çalışmaları ile öğrenci araştırmalar yaparak, global konulara değinerek, farklı ülkelerden öğrenciler ile tartışma platformlarına katılır. Bu seçenek, İngiltere’de üniversite okumayı düşünen öğrenciler için çok iyi ve yararlı bir seçenektir.
Business seçeneğinde, öğrenci takım çalışmalarına katılarak, proje yönetimi, “design”, satış, yeni ürün pazarlaması konularında, teorik ve pratik eğitim alır.

4. Performans sanatları: Dans koreografisi, Drama, Film olmak üzere üç seçenek mevcuttur.

5. Yaratıcı İngilizce: 1) İngiliz edebiyatına damga vurmuş kısa hikayeler ile ilgili, okuma, analiz, münazara. 2) Seramik

Konaklama

Öğrenciler 2-6 kişilik odalarda tam pansiyon esasına göre konaklamaktadır. Yurtlardaki odalar duşlu ve tuvaletlidir. Aynı dili konuşan öğrencilerin, aynı odada kalmalarına izin verilmez. Yurtlarda wi-fi bağlantısı bulunmaktadır.

Aktivite

Öğrenciler kampüste yer alan futbol, basketbol, golf, badminton, squash sahaları, yüzme havuzu, dans stüdyoları ve tenis kortlarından yararlanabilirler.

Haftada 1 tam gün, 1 yarım gün çevre gezileri düzenlenir: Warwick Castle ve Stratford, Bath, Liverpool, Oxford, Bristol, London, Birmingham.

Video