Program Ücreti:
English Foundation:

Intensive English:
1.770.-£ / 1 Hafta


Academic Development:

Young Professionals:
2.470.-£ / 1 Hafta


Academic Enhancement:

The Art of Noise: Music and Audio Production:
2.950.-£ / 1 Hafta

Curtain Up: Musical Theatre, Production & Performance:
2.950.-£ / 1 Hafta

Message Received: The Social Media Influencer:
2.950.-£ / 1 Hafta


University Preparation:

Advanced Studies Programme:
2.655.-£ / 1 Hafta
Tarihler:
(2023)

English Foundation: (2 den 6 Haftalık Program)
27/06 - 08/08

Academic Development: (2/ 4 Haftalık Program)
04/07 - 08/08

Academic Enhancement: (2 Haftalık Program)
04/07 - 01/08

University Preparation: (2 den 6 Haftalık Program)
27/06 - 08/08
Lokasyon:
Oxford
Paylaş:

(16-18 yaş)

Bucksmore, 39 yıldan beri yüksek kalitede İngilizce dil eğimi içeren yaz programları sunmaktadır. Oxford Advanced Studies, ileri seviyede İngilizce bilen öğrenciler için tasarlanmış, öğrencinin kişisel hedeflerine göre dersler alabileceği bir eğitim programıdır. Program Oxford Üniversitesi’nin kolejlerinden biri olan 500 yıllık bir geçmişe sahip Brasenose College'de gerçekleşir. Şehrin tam merkezinde, Bodleian Library ve Radcliffe Camera’ya çok yakındır. 

Eğitim

English Foundation: (13-16 yaş)

Intensive English:

Bu program, her seviye öğrenci için açıktır. Drama, münazara ve İngiliz edebiyatı gibi çeşitli metotları, atölye çalışmaları ile dil becerilerini geliştirip İngilizce seviyelerini hızlı bir şekilde ilerletmek isteyen öğrenciler içindir. Haftada 25 saat eğitim verilir. Dersler workshoplar ve proje bazlı çalışmalar ile zenginleştirilir

Academic Development: (14-17 yaş)

Young Leaders:

Program, birleşmiş Milletler tarafından belirlenen sürdürülebilir kalkınma hedefleri işleyerek sınıf içi ve dışı projeler ile öğrencilerin önemli liderlik becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacaktır. Araştırma, eleştirel düşünme, müzakere, sunum ve İngilizce dil becerileri ilerletmeyi amaçlar.

Academic Enhancement: (16-18 yaş)

The Art of Noise: Music & Audio Production

Öğrencilere bir müzik yapımcısı olmak veya müzik endüstrisini keşfetmek için gereken teknikleri tanıtan bir programdır. Müzik sektöründe çalışmak için kayıt ve miksaj gibi becerileri üzerine deneyim kazandırır.

Curtain Up: Musical Theatre, Production & Performance

Bucksmore, bu müfredatı oluşturmak için GoCreate Academy ve London College of Music'ten Richard Link ile çalışmıştır. Tiyatronun en teknik disiplini olan Müzikal tiyatro görülür. Bu disiplini uygulamak için şarkı, dans ve oyunculuk becerilerini geliştirmeye yönelik dersler düzenlenmiştir. Öğrenci, kurs sonunda müzikal tiyatro kavramlarını açık ve net bir şekilde anlayıp paylaşabilecektir.  

Message Received: The Social Media Influencer

İnfluencer veya girişimci olmayı hedefleyen gençler için bu kurs, güvenilir ve tanınabilir bir markanın nasıl oluşturulduğunu gösterir. Farklı iletişim becerileri geliştirmeye (podcasting, streaming vb.), HubSpot kullanarak CRM/pazarlama platformunun nasıl kullanıldığını, Sosyal ve dijital media pazarlama teknikleri öğretilir.

University Preparation: (16-18 yaş)

Advanced Studies Programme

8 kişilik sınıflarda, Haftada 2 ana konu seçen öğrenciler, 22 saat olmak üzere derslere ve 1 saat özel derse katılır. Katılımcılar 2 haftalık kurs süresi boyunca seçmiş oldukları 2 konuyu işler. Dersler, birinci sene üniversite lisansı düzeyindedir.

Öğrencilerin İngilizce seviyelerinin en az C1 (Advanced) seviyesinde olması gerekmektedir.

Ana Konular:

HUMANITIES

 • Classics & Ancient History
 • World Literatures & Cultures

SOCIAL SCIENCE

 • Business & Management Studies
 • Global Finance & Economics
 • International Relations & Global Governance
 • Law
 • Marketing
 • PPE (Philosophy, Politics & Economics)
 • STEM
 • Architecture
 • Medicine
 • Psychology

Haftada 1 kere öğrenciler seçtikleri derslerin öğretmenleriyle bire bir görüşürler. Bu oturumlar öğrencilere çalışmaları hakkında özel bir süper vizyon sağlar ve ilerdeki eğitim planlarında ayrıntılı bir şekilde tartışma fırsatı sunar

Dersler dışında Workshop ve Master Class çalışmaları da düzenlenir. Ele alınıcak konular: İntroduction to UCAS, Personal Statments, Interview Skills, UK Undergraduate Experience, How to Choose a Dergee, Journalism, Film Production, Debating, Urban Sketching, Presentation, Writing Skills.

Konaklama

Konaklama için Brasenose College’in hemen yanındaki Frewin Court binası kulanılır. Öğrenciler tek kişilik odalarda konaklar, duş ve tuvaletler ortak kullanılır. Konaklama tam pansiyondur. Rezidansda Wi fi, müzik odaları ve öğrenci bilgisayar odaları bulunur.

Aktivite

Öğrenciler haftada 1 tam, 1 yarım gün geziye katılmaktadırlar. Geziler Londra, Oxford, Cambridge, Stratford, Windsor, Blenheim Palace,Bath,Stonehange gezilecek yerler arasındadır.

Öğrenmenler öğrencileri dersleriyle bağlantılı gezilere ve yerlere götürülmeleri desteklenir. Böylece öğrenciler İngiltere'deki yerel iş yerlerine, müzelere ve diğer kültürel mekânlara, seçtikleri akademik konularla ilgili ziyaretlerin keyfini çıkaracaklar

Video