Program Ücreti:
4.399.-$ / 9 Gün
Kayıt Ücreti: 100.-$

Ekstra Ücretler:
Tek yön transfer: 85.-$
Kimlik Ücreti: 95.-$
Tarihler:
(2023)

Dönem 1: 09/07 - 17/07
Dönem 2: 20/07 - 28/07
Lokasyon:
New-York
Paylaş:

(15 - 18 Yaş)

Manhattan’ın tam merkezinde, Greenwich Village ‘da bulunan NYU Öğrencilere eğlenceli ve dinamik bir kampüs hayatı sunar. 1831 yılında kurulan NYU dünyanın en iyi 30 üniversitesi arasında gösterilmiştir girişimcilik, tıp, mühendislik, teknoloji ve kodlama alanlarındaki kariyer yollarını keşfetmeye ve katılımcıların geleceklerini planlamaya odaklanır. Okul metroların kesişim noktasında olmasından dolayı, manhattan'ı keşfetmek için idealdir.

Eğitim

Career Accelerator programları, üniversite öncesi, eğitim, kariyer araştırmalarını ve staj deneyimlerini birleştirerek öğrencilere benzeri olmayan bir iş tecrübesi kazandırır.

  • Career Accelerator: Game Design with Unity C#
  • Career Accelerator: Med School Prep

Inc. Young Entrepeneurs: kursu lise öğrencilerine 21. yüzyılda nasıl iş sahibi olacaklarını öğretir. Pazar araştırması, ticari finans, pazarlama ve fikir sunma dahil olmak üzere girişimciliğin temelleri keşfedilir.

Future Global Leaders Academy Bu program öğrenciye, iş dünyasında, eğitim ve ötesinde, geleceğin liderliği yaratabilecek pratik ve teorik temel bilgileri verir.

Bütün Programlar 9 günlüktür.

Konaklama

Tüm SD öğrencileri, New York Üniversitesinin, Brittany Hall rezidansında, 2 kişilik banyo ve WC'li odalarda konaklarlar. Ortak bir programı paylaşanlar için sosyalleşme anlamında ve güvenlik açısından artı bir değer katar.   Odalarda çalışma masası, kitaplık ve yüksek hız wi-fi vardır. Ortak mekanlarda, oyun odaları, Fitness, TV odası, mutfak bulunmaktadır.

Yemek

Öğrenciler yemeklerini okul kantininde, hafta içi, yarım pansiyon (sabah, akşam) hafta sonları kahvaltı şeklinde yiyebilirler. Kampüs dahilinde başka kafe ve lokanta seçenekleri de mevcuttur. Öğrencilere artıdan diğer yemek seçenekleri için 30 dolarlık yemek fişi verilir.

Aktiviteler

Hafta içi ve hafta sonu aktivite / geziler: Fifth Avenue Shopping, Momofuku Milk Bar, Dylan's Candy Bar, Katz Deli, Empire State Building, Broadway, Chinatown/Little Italy, MoMa (Museum of Modern Art), Chelsea Pier, Brooklyn Bridge/Dumbo, Coney Island, NBC Movie Tour, Circle Line Boat Cruise.