Program Ücreti:
1.420.-€ / 1 Hafta
2.580.-€ / 2 Hafta
3.890.-€ / 3 Hafta
1.280.-€ / Ekstra Hafta
110.-€ / Ekstra Gün

Münih Havalimanı Transfer ücretleri:
Tek Yön Grup transfer: 120.-€
Tek Yön (1 kişilik veya Çalışma saatleri dışında): 310.-€

Sağlık, bagaj ve mali sorumluluk sigortası fiyata dahildir.
Tarihler:
(2024)

23/06 – 11/08
Lokasyon:
Münih
Paylaş:

 (12 - 17 Yaş)

Münih Almanya’nın en büyük üçüncü şehridir, tarihi mimari yapıları için tanılan bu şehir aynı zamanda büyük bir kültürel zenginliğine sahiptir. Munich Adventure yaz kampı Alman Alplerindeki en temiz göllerden biri olan Spitzingsee Gölü’nün yanında bulunmaktadır. Kamp yaklaşık 30 farklı ülkeden gelen, toplamda 80 öğrenciyi misafir edebilir ve farklı kültürler arası bir deyişim atmosferi sağalar.

Eğitim

Öğrenciler, en fazla 12 kişilik sınıflarda haftada 45 dakikalık 20 ders Almanca görürler. Başlangıç, orta ve ileri olmak üzere üç seviye vardır.

Konaklama

Okulun içerisinde 3 veya 4 kişilik tam pansiyon odalar mevcuttur her oda için özel duş ve wc vardır. Televizyon odası, sauna, tırmanma duvarı, fitness salonu ve her gün öğün yemek çıkartan bir kafeterya bulunmaktadır.

Kampüs 24 saat boyunca yetkili GSL animatörleri tarafından gözetim altındadır.

Aktiviteler

Haftada iki kere, 50 km uzaklıkta olan Münih’e şehir turu düzenlenir (Olympiastadium, Schloss Nymphenburg ve Hofbauhaus) 

Hafta içi her gün 2 aktivite yapılır: gölde sutopu, şelale gezisi, dağlarda yürüyüş ve bisiklet turları, nehir salı inşaatı, biwaking, dışarıda kamp ateşinin yanında kamp kurma, barbekü, gece tırmanışı.

Hafta sonu: Tam gün şehir gezileri vardır.

Video