Program Ücreti:
1.130.-£ /hafta
Tarihler:
03/07 - 07/08 2022
Lokasyon:
Paylaş:

 (12&15-16&17 Yaş)

İngiltere’nin en köklü dil okullarından birisi olan St Giles International College tarafından gerçekleştirilen University College London Yaz Okulu 12-17 yaş arası öğrencilerin yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmesi için tasarlanmış bir kamptır. 1826 yılında kurulan ve İngiltere’nin en eski üçüncü üniversitesi olan University College London (UCL) Birleşik Krallık’ın ilk laik eğitim kurumu olarak bilinir. St .Giles yaz okulu, hem Londra deneyimi yaşamak isteyen hem de İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrenciler için idealdir.

Eğitim

University College London Yaz Okulu’nda haftada 17 saat genel ingilizce eğitimi sunulmaktadır. Bu merkezde dileyen öğrenciler,  genel ingilizce eğitimin yanında, Konuşma ve Yazma, İngilizce Workshop veya Performans Sanatları programları arasında seçim yapabilirler.

Konaklama

Öğrenciler tek kişilik odalarda tam pansiyon esasına göre konaklamaktadır. Banyo ve wc’ler ortak kullanımdadır. Öğrenciler yaz okulu süresince UCL yurdunda konaklarlar. Yurt binası güzel bir parka ve Westminster kampüse yürüyüş mesafesindedir.

Aktivite

Bu programa katılan öğrenciler ders sonralarındaki zamanlarda çeşitli aktivitelere ve gezilere katılmaktadır. Haftada 2 tam ve 2 yarım gün gezi düzenlenmektedir.
Geziler: Tower of London, Windsor Castle, London Eye, Thames Nehir Gezisi