Program Ücreti:
£940 / Hafta

Heathrow'dan Çift Yön Transfer Ücreti: £180
Tarihler:
30/06 - 10/08 (2019)
Lokasyon:
Londra
Paylaş:

(12-17 Yaş)

35 yıllık tecrübesi ve kaliteli eğitim kadrosu ile her yıl 80 ülkeden gelen 4000’den fazla öğrenciye ev sahipliği yapan okul, Londra 3. bölgede,  Richmond royal parkın hemen yanı başında,  Roehampton üniversitesinin bünyesindeki Whitelands Koleji’nin müstakil kampüsünde gerçekleştirilir. Okul Richmond'ın şık ve keyifli merkezine yürüyüş mesafesinde ve Londra Waterloo'ya tren ile 20 dakika mesafededir.

Eğitim

Haftada beş gün 09.00 – 13.00 arası Genel İngilizce dersleri yapılır. Öğleden sonraları ise öğrencinin ilgi alanına göre “Discover London”, “Fashion", "Art&Design"  veya “Sports Fan” konularından biri üzerine dersler vardır. Derslerde öğrenciler öğleden sonra aktivitelerine hazırlanılır.

Derslerden sonra 14.00 – 18.00 arası aktiviteler düzenlenir. Öğrenci eğer Discover London projesini seçtiyse aktiviteler Londra’daki müzeleri, tiyatroları, sanat galerilerini gezmek; Londra’yı daha yakından tanımak olur. Öğrenci Fashion projesini seçtiyse aktiviteler Londra’daki kostüm ve sanat galerilerini ziyaret, moda üzerine projeler olur. Öğrenci “Sports Fan” seçtiyse aktiviteler Chelsea Stadyumuna gezi, futbol ve beyzbol oynamak gibi spor aktivitelerine yönelik olur.

Konaklama

Öğrenciler, banyolu ve wcli tek kişilik odalarda konaklarlar.  24 saat boyunca kampüste güvenlik mevcuttur. Wi-fi mevcuttur. Öğrenciler kendi bilgisayarlarını yanlarında götürebilirler. 

Aktivite

Öğleden sonra ve akşamları eğlenceli aktiviteler düzenlenir. Her akşam 20.00-22.00 arası karaoke, film izleme, çeşitli oyunlar gibi eğlence aktiviteleri düzenlenir Geziler Londra bölgesinde ya da yakındaki turistik açıdan zengin olan yerlerde gerçekleşecektir. Bunlar Buckingham Palace, St.James Parkı, London of Tower, Windsor, Cambridge, Greenwich, Camden Market, Portobello, Harrods.