Program Ücreti:
English Foundation: (her seviye)

Intensive English:
1.990-£ / 1 Hafta

IELTS Preparation:
2.310.-£ / 1 Hafta

Academic Enhancement: (+B2)

The Young Performer
2.470.-£ / 1 Hafta


*Erken kayıt fiyatları için iletişime geçmeniz rica olunur
Tarihler:
(2024)

1. Dönem:02/07 - 16/07

2. Dönem:16/07 - 30/07
Lokasyon:
Londra Merkez
Paylaş:

(13-16 yaş / 16-18 yaş)

Bucksmore King's College London

1829 yılında, Kral IV George ve Wellington Düşesi tarafından kurulan, King ‘s College, İngiltere’nin ve dünyanın en ünlü  üniversitelerinden biridir. Bu program, İngiltere’nin merkezinde olmak, Londra’nın turistik ve kültürel cazibelerini keşfetmek isteyen öğrenciler için idealdir.  

Eğitim

English Foundation:

Intensive English: (13-16 yaş ve 16-18 yaş)

Bu program, her seviye öğrenci için açıktır. Drama, münazara ve İngiliz edebiyatı gibi çeşitli metotları, atölye çalışmaları ile dil becerilerini geliştirip İngilizce seviyelerini hızlı bir şekilde ilerletmek isteyen öğrenciler içindir. Haftada 25 saat eğitim verilir. Dersler workshoplar ve proje bazlı çalışmalar ile zenginleştirilir.

IELTS Preparation: (16-18 yaş)

Bu program, yoğun İngilizce derslerini, Birleşik Krallık üniversitelerine giriş için gerekli olan IELTS sınavına odaklanmış hazırlık dersleri ile birleştirir. Kurs, IELTS sınav içeriği, puanlama kriterleri ve sınav becerileri ile ilgili temel bilgiler içerir. Öğrenciler, haftada 17,5 saat İngilizce eğitimi ve 7,5 saat IELTS hazırlık dersleri görürler. Katılımcıların IELTS sınav içeriği ve puanlama sistemini sağlam bir şekilde anlamaları ve sınavına girmek için öz güvenlerinin güçlendirilmesi amaçlanır.

Academic Enhancement:

The Young Performer (13-16 yaş)

Ileri seviye (B2) veya ana dili Ingilizce (C1) seviyesine sahip öğrenciler West End tiyatro şirketinin profesyonelleri ve deneyimli öğretmenler tarafından maksimum 20 kişilik sınıflarda eğitilir. Öğrenciler sahnede oyunculuk, şarkı söyleme, dans, dövüşü sahneleri ve kuklacılık derslerinin yanı sıra West End atölyelerine katılırlar. Ayrıca katılımcılar tiyatro şirketinin performanslarını izleyebilir ve sahne sanatları endüstrisi hakkında ilk elden deneyim kazanabilirler.

Konaklama

Öğrenciler, King’s College London'a 500 metre  mesafede olan, Conway Hall de konaklar. Odalar, tek, çift ve üç kişiliktir. Duşlar ve wc'ler ortak kullanımda olup, yeterli sayıdadır.  Ortak kullanımda mutfak ve dinlenme yerleri vardır. Öğrenciler, kalacakları yer ve okul arasında okul görevlilerinin eşliğinde gider ve gelirler.

Aktivite

Öğrenciler haftada 1 tam, 1 yarım gün geziye katılmaktadırlar.

Buckingham Sarayı, Trafalgar Meydanı, Muhafızlar Geçit Töreni, 10 Downing Caddesi, Big Ben, Parlamento Evi, Londra Kulesi, Kensington Sarayı, Piccadilly Circus, St Paul Katedrali, London Eye ve Thames Nehri Gezisi.

Müzeler ve Galeriler: British Museum, British Library, Doğal Tarih Müzesi, Ulusal Galeri, Tate Modern ve Saatchi Galerisi.

Eylence: Madam Tussauds, Londra Hayvanat Bahçesi, Londra Zindanları, Namco Funscape ve Ripley’s ‘Believe it or Not’.

Tam gün geziler: Thorpe Parkı, Oxford, Cambridge ve Brighton

Video