Program Ücreti:
2.100.- € / 2 Hafta
4.000.- € / 4 Hafta

Kayıt ücreti: 80.- €
Kaparo: Ödenecek fiyatın 30%

Transferler ücrete dâhildir: (Venice Havaalanı, Trieste Havaalanı, Latisana tren istasyonu)
Tarihler:
(2024)

30/06 –14/07
14/07–27/07
Lokasyon:
Lignano
Paylaş:

(12 – 18 Yaş)

Venedik ile Trieste arasındaki Linguaviva Junior Yaz Okulu Lignano yarım adasında bulunur. Okul kampüsü deniz ve çam ağaclarıdan cevrilidir. Özel plajı ve birçok spor tesislerine sahiptir. Eğitim ve eğlence için ideal bir ortam sunan Linguaviva Yaz Okulu'nda öğrenciler İtalyanca öğrenirken dünyanın çeşitli yerlerinden gelen yaşıtlarıyla tanışıp, atölyelere ve spor etkinliklerine katılabilirler.

Eğitim

A1′den C1′ye kadar tüm seviyelerde İtalyanca eğitimi verilmektedir. Öğrenciler haftada 20 ders almak üzere günde 3 saat ders görürler. Öğrenciler kursun başladığı ilk gün teste tabi tutularak, uygun seviyedeki sınıfa yerleştirilirler. Sınıflar maksimum 14 kişiliktir.

Konaklama

Kızlar ve erkekler 2-4 kişilik odalarda konaklarlar. 3 yaş grubuna (12-13 / 15-16 / 17-18) ayrılan odalar ’da özel duş ve WC bulunmaktadır. Haftada bir çamaşır yıkama hizmeti verilir. Öğrenciler yaş guruplarına göre kampüsteki monitörlerin sorumluluğu altındadır. 24 saatlik güvenlik mevcuttur.

Aktiviteler

Spor aktiviteleri: Tenis, Futbol, Voleybol, Plaj voleybolu ve futfolu, Yüzme, Basketbol, Paten, Handball, Aquagym, Waterpolo.

Eğlence: İtalyanca şarkılar, Yemek dersleri, Şehirde akşam yürüyüşleri, Disko, Plaj oyunları, Okul dergisi kulubu, Eğlence parkı, Hazine avı, Su parkı, Açık Hava sineması.

Hafta 1 gün tam günlük gezi düzenlenir. Gidilecek yerler arasında: Venice, Verona, Gardaland, Triste.

Video