Program Ücreti:
1490.-€ / Hafta (15 Saat Ders)

Yoğun program haftada: 150€

Ek Gün: 220.-€

Hafta sonu dışına transfer ücreti: 80.-€
Tarihler:
(2024)

23/06 - 24/08
Lokasyon:
Paylaş:

12 - 17 Yaş

1985 senesinde kurulan Centre International d'Antibes 40 senelik eğitim deneyimi, nitelikli akademik ve animatör ekibi ile Juan-Les-Pins şehrinde yeni bir “Premum” programı düzenlemiştir. Programın ismini veren özelik farklı aktivite programı ve okulun premium rezidanslarında konaklama olanağıdır.

Eğitim

Haftada 15 saat Fransızca dersler şehrin plaj ve şehir merkezine yakın prestijli Château oklunda verilir. Sınıflar maksimim 10 kişiliktir olacak şekilde organize edilir. Küçük sınıflar gramer derslerini durumsal ve rol oyunlar yoluyla öğrencilerin konuşma becerilerini geliştirmek için ideal bir ortamdır. Öğretmenler, aktif eğitim metotları sayesinde katılımcıların Fransızca diline olan ilgilerini uyandıran bir ders programı sunar.

Yoğun bir program tercih eden öğrenciler için haftada toplam 19 saatlik opsiyon mevcuttur. Sabah derslerinden sonra haftada iki gün (Salı/Perşembe veya Çarşamba/Cuma) saat 14:00, 16:00 arası en fazla 6 kişilik sınıflarda ek ders verilir.

Konaklama

Öğrenciler Castel Arabel veya Aragon rezidansları Antibes ve Juan-les-Pins arasında sakin bir bölgede bulunur ve konforlu odalara sahiptir. Castel Arabel odaları 2 ile 4 kişilik olup özel banyo/WC ve klimalı olur. Rezidansta açık yüzme havuzu ve geniş teraslar vardır. Aragon rezidansın 2 kişilik odalarında klima, banyo, WC bulunur. Yüzme havuzu için öğrenciler 2 dakika uzaklıkta olan Castel Arabel'e gidebilirler. Rezidanslar plajlara 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Aktiviteler

Programda özenle seçilmiş aktiviteler yer almaktadır:

Haftada 1 yarım günlük şehir gezileri: Cannes, Monaco, Nice

Haftada 1 tam günlük hafta sonu gezileri: Watersports Center, Aquasplash, Boat trip

Haftada 2 yarım günlük aktiviteler: Yelken, Extreme Jet, Bubble foot, Banana boat, Trampoline parkı, Bowling, Marineland Akvaryum

Akşam aktiviteleri: Barbecue gecesi, Blind test ve oyun gecesi, Dans, Beach party, Gösteriler

13 - 15 yaş tüm öğrencilerin saat 19.30'a kadar okuldan tek başına çıkma izin verilir.

16 - 17 yaş öğrenciler için ebeveynler akşam ek olarak çıkış izni vermeyi seçebilirler: Pazartesi - Perşembe 22:00'a kadar / Cuma, Cumartesi 01:00'e kadar - Pazar 19:30'a kadar)