Program Ücreti:
975.-£ / Hafta

Akademiler:
Futbol Akademisi 240.-£
Binicilik Akademisi180.-£
Golf Akademisi 285.-£
Tenis Akademisi 240.-£
Dans Akademisi 240.-£
İngilizce Akademisi 35.-£

Tek Yön Havalimanı Transferi:

Heathrow - 150.-£
Gatwick - 120.-£
Ashford International - 80.-£
Tarihler:
(2022)

26 Haziran - 13 Ağustos
Lokasyon:
Guestling
Paylaş:

(8-17 yaş)

Doğu Sussex bölgesinde bulunan Buckswood yaz okulu, tamamen yeşilliklerle çevrili olup tam bir İngiliz kırsal mimarisine sahiptir. Geniş kampüsü ile öğrencilerin ihtiyacı olabileceği herşeyi içinde barındıran, onları doğayla birleştirip güvenli ve sağlıklı bir ortamda İngilizcelerini en iyi şekilde geliştirmelerini sağlamaktadır.

Eğitim

Haftada 20 saat İngilizce dersleri, seviye ve yaşa göre ayrılmış akıllı sınıflarda verilmektedir. En az iki hafta kalma şartı vardır. Program akademik, spor ve sanat faaliyetlerini dengeli bir harmanda sunup öğrencilerin kendilerini en iyi yönde geliştirmelerini sağlamaktadır. İki haftanın sonunda öğrenciler Trinity College Spoken English Sınavına girebilmektedirler. İngilizcelerini geliştirmenin dışında, öğrenciler İngiliz kültürünün içinde yaşayıp, derinlemesine deneyimleme şansına sahiptirler.

Akademiler

Buckswood Akademileri, ek ücrete tabir olarak normal dersler ve spor aktiviteleri dışında öğrencilerin seçkin profesyonel koçlar ile kendilerini geliştirmelerini sağlıyor. Her seviyeden öğrenci kabul edilirken, program bitimlerinde öğrenciler bir sertifika ile ayrılıyorlar.

  • Futbol Akademisi
  • Binicilik Akademisi
  • Golf Akademisi
  • Tenis Akademisi
  • Dans Akademisi
  • İngilizce Akademisi (Sınav hazırlığı ve İngilizce gelişimi)
Aktiviteler

Akşamüstü aktiviteleri: Farklı sporlar, resim, tiyatro ve dans workshopları.

Akşam aktiviteleri: Öğrenciler aralarında düzenledikleri eğlenceli şovları sahneleyecekler

Geziler: Çarşamba ve Pazarları iki tam günlük gezi, Salı ve Perşembeleri ise yarım günlük geziler düzenlenmektedir. Gezilecek yerler arasında Londra, Brighton, Hastings ve Canterbury gibi şehirler yer alıyor.

Konaklama

Öğrenciler, titizlik ile seçilmiş ailelerin yanında, isteğe göre 1-4 çocuğun kendi odalarında kalacak şekilde konaklamaktadırlar. Her odanın banyosu, çalışma masası, ve dolabı vardır.

Havaalanından transfer mevcuttur.