Program Ücreti:
Academic Enhancement:

Build the Futur: Design, Engineer, Construct:
2.950.-£ / 1 Hafta

University Preparation:

Advanced Studies Programme
2.655.-£ / 1 Hafta
Tarihler:
(2023)

Build the Futur: Design, Engineer, Construct: (2 Haftalık Program)
11/07 - 25/07
25/07 - 08/08

Advanced Studies Programme (2 veya 4 Haftalık Program)
11/07 - 08/08
Lokasyon:
Cambridge
Paylaş:

(16-18 Yaş)

Bucksmore, 39 yıldan beri yüksek kalitede İngilizce dil eğitimi içeren yaz programları sunmaktadır. Oxford Advanced Studies, ileri seviyede İngilizce bilen öğrenciler için tasarlanmış, öğrencinin kişisel hedeflerine göre dersler alabileceği bir eğitim programıdır. Cambridge  Üniversitesi’nin kolejlerinden biri olan Magdalene College 500 yıllık bir geçmişe sahiptir. Kampüs şehrin merkezinde, River Cam manzaralıdır. 

Eğitim

Academic Enhancement:

Build the Future: Design, Engineer, Construct

Bu kurs, "Design, Engineer, Construct!" gibi STEM odaklı eğitim programları düzenleyen "Class Of Your Own" ile kurulmuştur. Öğrenciler, mühendislik, mimarlık ve inşaat projelerini işlemek üzere problem çözme, takım çalışması ve eleştirel düşünme teknikleri öğreneceklerdir. Bu sektörde profesyonel kariyer düşünen öğrenciler için uygundur. Program sonunda akredite edilmiş Design, Engineer, Construct sertifikası ve Bucksmore tamamlama sertifikası verilecektir.

Advanced Studies Programme

8 kişilik sınıflarda, Haftada 2 ana konu seçen öğrenciler, 22 saat olmak üzere derslere ve 1 saat özel derse katılır. Katılımcılar 2 haftalık kurs süresi boyunca seçmiş oldukları 2 konuyu işler. Dersler, birinci sene üniversite lisansı düzeyindedir.

Öğrencilerin İngilizce seviyelerinin en az C1 (Advanced) seviyesinde olması gerekmektedir.

Ana Konular:

SOCIAL SCIENCE

  • Business & Management Studies

STEM

  • Civil & Mechanical Engineering
  • Computer Science & Information Technology
  • Environmental Science & Geography
  • Mathematics
  • Medicine
  • Physics
  • Psychology

Haftada 1 kere öğrenciler seçtikleri derslerin öğretmenleriyle bire bir görüşürler. Bu oturumlar öğrencilere çalışmaları hakkında özel bir süper vizyon sağlar ve ilerdeki eğitim planlarında ayrıntılı bir şekilde tartışma fırsatı sunar

Dersler dışında Workshop ve Master Class çalışmaları da düzenlenir. Ele alınıcak konular: İntroduction to UCAS, Personal Statments, Interview Skills, UK Undergraduate Experience, How to Choose a Dergee, Journalism, Film Production, Debating,Urban Sketching, Presentation, Writing Skills.

Konaklama

Konaklama Magdalene College de yapılır. Öğrenciler tek kişilik odalarda konaklar, duş ve tuvaletler ortak kullanımdadır. Konaklama tam pansiyondur. Wi fi bağlantısı, ücretsiz çamaşır odası ve öğrenci bilgisayar odası mevcuttur.

Aktivite

Her hafta, 1 tam gün bir yarım gün gezi: Londra (Buckingham Palace, Big Ben, Houses of Parliament, Trafalgar Square and 10 Downing Street, Greenwich (Royal Observatory, National Maritime Museum & the Cutty Sark), Brighton, Cambridge ( Fitzwilliam Museum, King’s College Chapel). 

Sinema, Tiyatro, Bowling, Oxford / Cambridge Resmi Akşam Yemeği

Spor:  Futbol, basketbol, tenis, squash, yüzme, buz pateni.

Öğrenmenler öğrencileri dersleriyle bağlantılı gezilere ve yerlere götürülmeleri desteklenir. Böylece öğrenciler İngiltere'deki yerel iş yerlerine, müzelere ve diğer kültürel mekânlara, seçtikleri akademik konularla ilgili ziyaretlerin keyfini çıkaracaklar.

Video