Program Ücreti:
1.500.-£ / Hafta
İlk 10 günlük ücret: 2.200.-£

Pro Futbol: 250.-£ / Hafta

Pro Golf: 350.-£ / Hafta

Pro Music: 250.-£ / Hafta

Eğlence Parkı Giriş Ücreti (Harry Potter/Thorpe Park):130.- £
Tiyatro gezisi / Müzikal (cumartesi): 195.- £

Heathrow'dan Tek Yön Transfer: 100.-£
Varışta acil durumlar için 100.-£ değerinde bir depozito ödenmesi gerekmektedir.
Tarihler:
(2023)

12/07 - 05/08
(Min. 1,5 Hafta - Max. 3,5 Hafta)

Kurslar Her Cumartesi Başlar
(Başlangıç tarihi hariç 12/07)
Lokasyon:
Berkshire
Paylaş:

(9 - 18 Yaş)

İngiltere’nin en prestijli yatılı okullarından biri olan Down House’ın 45 dönüme yayılan kampüsünde, Newbury kasabasının yanıbaşında, Lines kalitesi ile gerçekleştirilen program, gerek eğitim, gerek spor ve sanat imkanları ile (futbol sahaları, 15 tenis kortu, ıstımalı kapalı yüzme havuzu, squash salonları, tiyatro salonu), üst düzey bir yaz kampıdır. Londra’nın batısında olan Newbury, Heatrow havalimanına 45 dk. mesafededir.

Eğitim

Öğrenci,  haftada 24 saat ders ingilizce ders görür. Oldukça kapsamlı bir test ile öğrenci ilgili seviyeye yerleştirilir. Öğrenciler gün içerisinde toplam 8 derse katılır. 4 ünite genel ingilizce dersleri: okuma, yazma, konuşma, gramer ve anlama üzerine ve 4 ünite atölye çalışması üzerine, sistematik bir şekilde, maksimum 10 öğrenci ile yapılmaktadır. Beceri temelli atölyeler öğrencilerin, kişisel, Psikolojik, yönetim ve girişimcilik yeteneklerini geliştirmeye odaklanır.

Tüm öğretmenler, özenle seçilmiş, ilgili sertifikalara sahiptir. Öğrenciler aynı yaş ve aynı seviyeye göre sınıflara yerleştirilirler. 3 yaş grubu vardır Teens (9-12), Juniors (13-15), Seniors (16-18). Dersler değişik yaş gruplarına göre hazırlanır.

Kamp sonunda öğrencinin durumu ile ilgili kapsamlı bir rapor hazırlanır.

Konaklama

Öğrenciler Down House kampüsünde, yaş gruplarına göre ayrılarak konaklar. 9-13 yaş arası 2,3 veya 4, 14-15 yaş arası, 2 veya 3, 16 yaş üstü öğrenciler, tek veya çift kişilik odalarda konaklarlar. Banyo ve wc’ler yeterli sayıda olup, ortak kullanımdadır.

Aktivite

Spor seçenekleri: Basketbol, futbol, yüzme, tenis, squash, dağ bisikleti, fitness.


Pro spor: Ekstra ücrete tabi olarak, Futbol (Berkshire Elite), Pro Muzik (Profesyonel müzisyenler eşliğinde), Pro Golf ve Binicilik.


Aktiviteler: Heykel yapımı, cam boyama atölyesi, müze vs..


Tam gün geziler: Cumartesi günleri, Londra (Buckingham sarayı, Big Ben, Houses of Parliament, Westminster). Müzikal West End London(transfer, yemek dahil:175.-£). Eğlence parkı: Harry Potter, Thorpe Park (transfer, yemek dahil 120.-£)


Akşam Etkinlikleri:Dans geceleri, Karaoke, Sinema gecesi.

Video