Program Ücreti:
Genel Program: Haftada £1.525
Binicilik Programı Eki: Haftada £200

Cambridge Assessment English testi: £60

Transferler Ücretsizdir:
Pazar geliş: Saat 13:00-16:00 arası
Cumartesi dönüş: Saat 08:30-11:00 arası

Transfer saatleri dışı ücretlidir.
Başlangıç Tarihi:
(2023)

25 Haziran - 12 Ağustos
Lokasyon:
İngiltere
Paylaş:

(9-16 yaş)

Sussex kırsal bölgesinde bulunan Worth Abbey’in etrafına kurulu Exsportise Worth kampüsü, ödüllü mimarisi, Londra ve Brighton’a yakınlığı ve eşsiz manzarasıyla görsel olarak en etkileyici kampüslerinden biridir. Exsportise’in tek Ragbi derslerini verdiği merkezdir.

Spor Seçenekleri

Profesyonel eğitmenler eşliğinde haftada 15 saat: Her seviyede, Futbol, Rugby, Dans, Şan ve Müzik, Tenis ve Binicilik. 5 sporcuya 1 eğitmen.

İngilizce Eğitim

Hafta içi her gün, 3 saat profesyonel spor dersleri dışında öğrenciler 3 saat İngilizce dersi de görmektedirler. Dersler yaş ve seviyelere göre ayrılıp en fazla 14 öğrenciden oluşmaktadır. Yaratici yazma, eleştirisel düşünme, sunumlar, münazara gibi beceriler geliştirilir. 

Öğrenciler istek üzerine Cambridge Assessment sınavına girebilmektedirler.

Aktivite ve Geziler

Akşam aktiviteleri: Şovlar, disko geceleri, film geceleri, takım oyunları.

Öğrenciler ders saatleri dışında okulun bütün spor tesislerinden ve ortak kullanım alanlarından yararlanabilirler. Futbol sahaları, tenis kortları, golf sahası, spor salonu, tiyatro, müzik odaları ve dans stüdyosu mevcuttur. Binicilik ahırları arabayla kısa bir mesafededir.

Hafta sonu Gezileri: 2 Hafta veya daha çok kalan öğrenciler, hafta sonları iki tam günlük geziye çıkarılacaktır (Bath, Brighton, Oxford ve Cambridge gezileri ve THORPE Lunaparkına gezi).

Konaklama

Bütün merkezlerde olduğu gibi Oundle kampüsündeki yatakhaneler okulun içindedir. Bütün odalar paylaşımlı olup banyolarda ortak kullanımdır. Öğrenciler her zaman deneyimli kadro tarafından gözetim altında olacaktır.