Program Ücreti:
Genel Program: Haftada £1.525
Binicilik Programı Eki: Haftada £200

Cambridge Assessment English testi: £60

Transferler Ücretsizdir:
Pazar geliş: Saat 13:00-16:00 arası
Cumartesi dönüş: Saat 08:30-11:00 arası

Transfer saatleri dışı ücretlidir.
Başlangıç Tarihi:
(2023)

09 Temmuz - 12 Ağustos
Lokasyon:
İngiltere
Paylaş:

(10-16 yaş)

Sussex kırsalının ortasında yer alan Exsportise Seaford merkezi, görkemli bir şatonun etrafına kurulu olup, öğrencilere son teknoloji tesisler sunmaktadır. Müzik stüdyolarından, spor tesislerine geniş bir yelpaze sunan okul ayrıca Exsportise’in tek profesyonel golf derslerini verdiği merkezdir.

Spor Seçenekleri

Profesyonel eğitmenler eşliğinde haftada 15 saat: Her seviyede, Futbol, Dans, Şan ve Müzik, Tenis, Golf, Hokey 4 sporcuya 1 eğitmen. 160 öğrenci kapasitesi.

İngilizce Eğitim

Hafta içi her gün, 3 saat profesyonel spor dersleri dışında öğrenciler 3 saat İngilizce dersi de görmektedirler. Dersler yaş ve seviyelere göre ayrılıp en fazla 14 öğrenciden oluşmaktadır. Yaratici yazma, eleştirisel düşünme, sunumlar, münazara gibi beceriler geliştirilir. 

Öğrenciler istek üzerine Cambridge Assessment sınavına girebilmektedirler.

Aktivite ve Geziler

Akşam aktiviteleri: Şovlar, disko geceleri, film geceleri, takım oyunları…

Öğrenciler ders saatleri dışında okulun bütün spor tesislerinden ve ortak kullanım alanlarından yararlanabilirler. Tenis kortları, açık yüzme havuzu, futbol ve hokey sahaları ve kendine ait 9 golf sahası ile donatılmıştır.

Hafta sonu Gezileri: 2 Hafta veya daha çok kalan öğrenciler, hafta sonları iki tam günlük geziye çıkarılacaktır (Bath, Brighton, Oxford ve Cambridge gezileri ve THORPE Lunaparkına gezi).

Konaklama

Bütün merkezlerde olduğu gibi Seaford kampüsündeki yatakhaneler okulun içindedir. Bütün odalar paylaşımlı olup banyolarda ortak kullanımdır. Seaford’a ayrıca isteğe göre tek kişilik odalar da mevcuttur. Öğrenciler her zaman deneyimli kadro tarafından gözetim altında olacaktır.