Program Ücreti:
Genel Program: Haftada:1525.-£
Binicilik Programı( Ek Ücret): Haftada 200.-£
Malzeme Kiralama: Haftada 50.-£

Cambridge Assessment İngilizce Testi: 60.-£

Havalimanı Transferi Ücretsizdir: Gidiş Pazar: 13:00-16:00 arası/ Geliş Cumartesi 08:30-11:00 arası)
Transferler belirlenmiş saatler dışında ek ücrete tabirdir
Başlangıç Tarihi:
(2023)

02 Temmuz - 29 Temmuz
Lokasyon:
İngiltere
Paylaş:

(11-17 Yaş)

Peterborough şehrine yakın Oundle kasabasında bulunan Exportise Oundle Merkezi, kapsamlı oyun sahaları,  tenis kortları ve kapalı havuzu ile İngiltere kırsal mimarisine sahip görkemli bir şatonun etrafına kurulmuştur. Okulun haftalık 150 öğrenci kapasitesi vardır.

Spor Seçenekleri

Profesyonel eğitmenler eşliğinde haftada 15 saat: Her seviyede, Futbol, Basketbol, Bale, Tenis ve Binicilik. 4 sporcuya 1 eğitmen.

İngilizce Eğitim

Hafta içi her gün, 3 saat profesyonel spor dersleri dışında öğrenciler 3 saat İngilizce dersi de görmektedirler. Dersler yaş ve seviyelere göre ayrılıp en fazla 10 öğrenciden oluşmaktadır.

Öğrenciler istek üzerine Cambridge Assessment sınavına girebilmektedirler.

Aktivite ve Geziler

Akşam aktiviteleri: Şovlar, disko geceleri, film geceleri, takım oyunları…

Öğrenciler ders saatleri dışında okulun bütün spor tesislerinden ve ortak kullanım alanlarından yararlanabilirler. Öğrenciler her zaman deneyimli kadro tarafından gözetim altında olacaktır.  

Hafta sonu Gezileri: 2 Hafta veya daha çok kalan öğrenciler, hafta sonları iki tam günlük geziye çıkarılacaktır (Bath, Brighton, Oxford ve Cambridge gezileri ve THORPE Lunaparkına gezi).

1 hafta kalan öğrenciler kamp dışı gezilere katılamıyacaktır. 

Konaklama

Diğer bütün merkezlerde olduğu gibi Oundle kampüsündeki yatakhaneler okulun içindedir. Kız ve erkek öğrenciler ayrı pansiyonlarda konaklar. Odalar 2-4 kişiliktir bulunur. Az sayıda tek kişilik odalar mevcutur, kayıt yaptırırken belirtilmelidir. Banyolar ortak kullanımdır. Wi-fi ortak alanlarda mevcuttur.