Program Ücreti:
Full Interactive Programme
£1.276 / Hafta

Full Interactive Programme (Tutorial dersleri olmadan)
£1.280 / Hafta

Full Interactive Programme (Haftada 7,5 saat Tutorial)
£1.930 / Hafta

Full Interactive Programme (Haftada 10 saat Tutorial)
£2.065 / Hafta

Full Interactive Programme (Haftada 15 saat Tutorial)
£2.499 / Hafta

Üstteki fiyatlar 2 - 3 haftalık kurs ücretleridir.
4 - 7 Haftalık kurslarda haftalık fiyattan £30 düşülür
8 - 11 Haftalık kurslarda haftalık fiyattan £60 düşülür
12+ Haftalık kurslarda haftalık fiyattan £85 düşülür
Başlangıç Tarihi:
Sene Boyunca Her Pazartesi
Lokasyon:
Cambridge
Paylaş:

(16+ Yaş)

OISE Cambridge kampüsü, şehrin tarihi merkezine 15 dakika yürüme mesafesinde, tren istasyonunun hemen köşesinde bolca restoran, mağaza ve barın olduğu canlı bir bölgede bulunur. İngiltere’nin en büyük ve önemli botanik bahçesinin karşısındadır. Eğitmenlerin çoğu merkezde 15 seneden fazla ders verirken, farklı akademik geçmişleri ile öğrencilere kapsamlı bir eğitim sunarlar.

The Full Interactive Programme

Bütün modüller (Haftada 22,5 saat 4 kişilik dersler) + 5 saat 8 kişilik gruplar halinde atölyeler.

Kabiliyet: Doğru Dil Kullanımı

 • Gramer, deyim ve kelime yapılarını iyi kavrayabilmek için kontrollü dil yapısı ve kelime dağarcığı geliştirme pratik çalışmalar.
 • Geniş bir yelpazeye yayılan okuma materyalleri ile okuma becerilerini geliştiren atölyeler.
 • Resmi mektuplar, email, rapor ve sunum yazma koçluğu.
 • Resmi dinleme egzersizleri.

Tutum: Özgüvenli ve İlham Verici Konuşma

Liderlik becerilerini geliştirmek için interaktif konuşma atölyeleri.

Proje

Öğrenciler katılımcı bir proje üzerine çalışırken, sosyal becerilerini, analiz ve sorum çözme becerilerini, grup çalışmasını, araştırma ve planlama becerilerini, girişkenlik ve kararlılıklarını ve kendilerini yönetmeyi öğrenirler. Video playback yöntemiyle öz farkındalıklarını geliştirirler.

Plenary Sessions: Öğrenciler bir araya gelip profesyonel sunum alıştırmaları yaparlar.

Özgüvenli Konuşma Atölyeleri: Tutukluluk ve grup içi iletişim sorunları üzerine yoğunlaşan atölyeler.

Kritik Analiz Atölyeleri: Bilgi analizi, sınıflandırması ve işlemi üzerine yoğunlaşan atölyeler, güncel konular işlenerek düzenlenir.

Sınava Hazırlık

Modül, sınav adaylarının kısa bir sürede sınav teknikleri ile aşina olup puanlarını potansiyellerinin en yükseğine çıkarmalarına odaklanır. Sınav denemeleri ve geçmiş sınavlar üzerinden aktif pratikler ile öğrencilerin sınav stratejilerini mükemmeleştirmeleri sağlanır.

Öğrenciler, 2 - 4 kişilik gruplar halinde girmek istedikleri sınava hazırlanırlar. Hazırlanılan sınavlar arasında IELTS, Cambridge, TOEFL, BULATS, TOEIC, TOLES ve GMAT yer almaktadır. Öğrencilerin gelişimleri haftalık deneme sınavları ile yakından takip edilir.

Tutorial Programme

46 Sene önceki kuruluşundan beri, OISE, Oxford Üniversitesi'nin uyguladığı ve dünyadaki en verimli öğretim metotları arasında yer alan “Tutorial” ders tekniklerini kullanmaktadır. Bütün dersler bireysel olarak planlanıp, öğrencinin seviyesi ve ulaşmak istediği amaçlara doğru tasarlanır. Her öğrenciye uyan bilişsel öğrenim metotları onlar ile kişisel olarak ilgilenen öğretmenler tarafından özel pedagojik yaklaşımlar ile uygulanır. Programda elde edilen başarı öğretmenlerin özel ilgisi ve öğrencinin göstereceği konsantrasyonun yarattığı ikili etkide yatar.

Kişisel Dil Programı

Öğrencinin seviyesini, ihtiyaçlarını ve amaçlarını belirlemek için her program başı kişisel bir dil testi yapılır. Bu öğrencinin kişisel programını tasarlamanın ilk adımını oluşturur.

Dengeli Müfredat

Her öğrenci müfredatın farklı alanlarda uzmanlaşmış bir özel öğretmen ekibi ile eşleştirilir. Bu sayede öğrenci, dünyadaki çeşitliliği yansıtan farklı pedagojik metotlar, farklı kişilikler, farklı aksanlar ve farklı tonlar ile aşina olmayı öğrenir.

Uzmanlaşma

Tutorial programı kursun farklı uzmanlık alanlarına yoğunlaşmasına izin verir. Öğrenciler tarafından seçilen ağırlıklar 3 genel kategori içerisindedir:

 • Profesyonel: İş insanları genel olarak kendilerini iş terminolojisi (ör. Bankacılık, Farmasötik, Hukuk, Finans…) veya işletme iletişimi becerileri (ör. Sunum, Liderlik, Pazarlık…) üzerine geliştirmeyi amaçlarlar.
 • Akademik: Öğrenim becerilerini geliştirme üniversite öğrencileri tarafından en çok istenen ağırlık. Ama isterlerse, kendi okullarında veya ülkelerinde girecekleri herhangi bir sınavın dil bileşeni üzerinede yoğunlaşabilirler.
 • Resmi Sınav Başarısı: Resmi bir sınava girmek isteyen öğrenciler için tasarlanmış bu programda, sınava özgüven ile girmeleri hedeflenir. Hazırlanılan sınavlar arasında IELTS, Cambridge, TOEFL ve TOEIC bulunur.

Program Detayları & Fiyatları

Haftada 10/15 / 20 / 25 / 30 Saat olmak üzere 4 farklı Tutorial programı mevcuttur.

Ders günleri saat 08:45’te başlayıp 17:45’te biter.

 • 10 Saat: £1.193 / Hafta
 • 15 Saat: £1.627 / Hafta
 • 20 Saat: £2.061 / Hafta
 • 25 Saat: £2.495 / Hafta
 • 30 Saat: £2.929 / Hafta
Konaklama

Aile yanında tek kişilik odalarda konaklama olanağı mevcuttur. Yarım pansiyon olan konaklama fiyatlara dahildir. Öğrenci eğer okulun ayarladığı konaklama olanaklarından faydalanmak istemiyorsa, haftalık ücretten £325 düşülür.