Program Ücreti:
1.550.-$/hafta

Ekstra ücretler:
Haftalık İngilizce eğitimi:500.-$
Transfer (Çift yön): 330.-$

Özel ders ücreti (haftada 3 ders):
Golf: 300.-$
Basketbol, tenis, Futbol: 250.-$
Başlangıç Tarihi:
(2020)

28 Haziran - 1 Ağustos
Lokasyon:
Easthampton/MA
Paylaş:

(7-16 yaş)

WSC, Easthampton’da, Massachusetts eyaletinde Boston havalimanına 1:30 saat mesafededir. Kampın merkezi Williston Northampton School’dur. Açık ve kapalı spor sahaları, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, bilgisayar odaları ve oldukça konforlu rezidansı ile, sporcular için üst düzey bir spor kampıdır. Kampa gelen sporcuların %60’ı Amerikalı gençlerdir. Tüm eğitmenler, branşlarında uzmandır.

Spor Seçenekleri

Öğrenciler Basketbol, Futbol, Tenis veya Golf sporlarından birini veya ikisini seçebilirler. İsteğe bağlı olarak haftada, sabahları olmak kaydı ile, 7,5 saat İngilizce eğitim alma imkanı vardır.
Öğrenciler, yaşlarına ve seviyelerine göre gruplara ayrılırlar. Günde 8,5 saatlik oyun tekniklerini, antrenmanları ve günlük turnuvaları kapsayan bir program vardır. Eğitmen, her oyuncunun seviyesine ve ihtiyacına göre, keyif almasını sağlayacak şekilde antrenman programını belirler.

Konaklama

Öğrenciler, kampüs rezidanslarında, 2,3 veya 4 kişilik odalarda konaklaklarlar. Odalar son derece konforlu ve geniştir. Banyolar ve wc’ler ortakl kullanımda ve yeterli sayıdadır. Pazartesinden Cuma gününe kadar, gündelik temizlenir. Ortak mekanlarda dinlenme yerleri ve televizyon odaları mevcuttur.

Aktivite

Spor programına ek olarak WSC sporcularına çeşitli aktiviteler de sunmaktadır.

Tam gün geziler

Six Flags eğlence parkı, Boston, New York, Rafting turu, Alışveriş turu.

Kampüs içinde

Konserler, Casino gecesi, Yarışmalar, spor turnuvaları, Dans geceleri, BMX exibition

Video